Hasoft Tekutá dlažba - vsyp 8 kg

Neohodnoceno
Značka: Hasoft

Hasoft Tekutá dlažba - barevný vsyp 8 kg. Tento produkt obsahuje žárově probarvené křemičité písky, které se smísí s produktem Tekutá dlažba a vytvoří barevnou variaci tekuté dlažby.

Věnujte pozornost barevným variantám.

 

 

Dostupnost 5 - 10 pracovních dní
Kód: SIG B
400,75 Kč / ks 331,20 Kč bez DPH
Hasoft Tekutá dlažba - vsyp 8 kg
Neohodnoceno
Značka: Hasoft

TEKUTÁ DLAŽBA je alternativa jak vytvořit zátěžovou a vysoce estetickou nášlapnou vrstvu v různých barevných modifikacích. V kombinaci se širokou barevnou škálou žárově probarvených křemičitých písků umožňuje profesionálovi i kutilovi „vydláždit“ verandu, garáž, sklad či dílnu bez dlaždic. Kromě toho nalézá uplatnění jako spojovací (adhezní) můstek pod stěrky a povlaky z epoxidových polymermalt a betonů a dále je určena pro tlakovou (silovou) injektáž trhlin v betonových a železobetonových konstrukcích.

TEKUTÁ DLAŽBA je speciálně formulovaná nízkoviskózní a nízkomolekulární epoxidová pryskyřice modifikovaná netoxickým reaktivním ředidlem.

Patří do systému s produktem BAREVNÝ VSYP, což jsou žárově probarvené křemičité písky SiO2 z cca 95 %, přičemž oxid železa tvoří asi 0,15 %. Velikost zrna je v rozmezí 0,63–1,25 mm. Zaoblená monokrystalická struktura dává zrnům mimořádnou odolnost mechanickou, proti teplu (-20 ºC až +300 ºC), proti ropným derivátům, proti kyselinám (H2SO4 pH 1,0) a zásadám (NaOH pH 12,0).

 

Nabízené barevné varianty:

Vsyp - bílý, cihlově červený, černý, modrý, světle hnědý, šedý, zelený a žlutý.

 

pozn.: Při objednávce uveďte barevnou variantu do poznámky formuláře nákupního košíku.

Screenshot-2018-2-2 logo-hasoft pdf

Vyrábíme materiály pro izolace, opravy a sanace betonových a železobetonových konstrukcí, rozpínavé a speciální malty.