Juta Jutadach 150

Neohodnoceno
Značka: Juta

Vysoce difúzní supermembrána Jutadach 150 k ochraně tepelných izolací a podkroví. Membrána Jutadach 150 je vhodná na nevětrané bedněné i nebedněné šikmé střešní konstrukce

Role: 75 m2

Dostupnost Skladem
Kód: 1937
40,35 Kč / m2 33,35 Kč bez DPH 40,35 Kč / 1 m2
Juta Jutadach 150
Neohodnoceno
Značka: Juta

Superdifúzní fólie Jutadach 150 pro nevětrané i bedněné střechyIkona JUTA

Jutadach 135

Třívrstvá superdifúzní membrána Jutadach 150 pro střechy s plnoplošným bedněním se vyrábí tepelným pojením dvou vrstev nosné polypropylenové netkané textilie s difúzním filmem. Skladba membrány zajišťuje vodotěsnost při dešti, odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukalým deštěm, sněhem, prachem při extrémním počasí. Při slepených spojích plní funkci větrozábrany, čímž zvyšuje účinnost tepelné izolace.

Použití fólie Jutadach 150

Střešní fólii Jutach 150 je možné použít pro všechny typy šikmých střech jako dotykovou a kontaktní podstřešní difúzní membránu, na střechy plnoplošně bedněné i nevětrané nebo jako dotykovou fólii přímo na tepelnou izolaci. Membrána Jutadach 150 může být používána také u provětrávaných fasádních konstrukcí bez přímého vlivu UV záření. Extrémně super vysoká paropropustnost udržuje střešní konstrukci suchou a odvětranou při každém počasí. Robustní skladba Jutadachu 150 poskytuje jistotu při použití v bedněných střešních konstrukcích. Vysoká pevnost a odolnost proti vytržení hřebíku snižují riziko poškození membrány vlivem nášlapu při montáži.

Při instalaci tepelné izolace lze použít celou výšku krokví (není nutná ventilační mezera mezi membránou Jutadach 150 a tepelnou izolací či bedněním). Střešní fólie Jutadach 150 nepodléhá hnilobě, plísním ani škůdcům, je zdravotně nezávadná. Minimální možný sklon střechy je 17°.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavba
Hmotnost: 0.2 kg

Juta aplikační video

 

juta

Historie společnosti JUTA sahá do poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů, a to převážně z juty a lnu. Archivní dokumenty nám dokazují, že české jutařské závody vznikaly již v poslední čtvrtině minulého století, kdy v důsledku krize ve lnářství docházelo ke zpracování jutového vlákna.
Dnes se firma specializuje na geosyntetiku, agrotextilie a na membrány a folie do střešních a fasádních systémů či na umělé trávníky.