Půdní schody FAKRO LSZ

Kód: 230/282 230/250 230/281 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Fakro
8 673,28 Kč / ks 7 618,16 Kč / ks 8 179,60 Kč / ks od 7 618,16 Kč / ks 7 168 Kč bez DPH 6 296 Kč bez DPH 6 760 Kč bez DPH od 6 296 Kč bez DPH
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Stavebni otvor
Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Stahovací půdní schody Fakro LSZ jsou na rozdíl od schodů LST vybaveny ocelovým rámem integrovaným s dřevěnou skříní, kovovými krycími lištami a montážními úhelníky, což umožňuje rychlou montáž schodů ve stropě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stahovací půdní schody Fakro LSZ s kovovým žebříkem

Stahovací zateplené kovové půdní schody FAKRO LSZ 250-280. Schody LSZ slouží k výstupu do půdních prostor. Stahovací systém schodů umožňuje jeho složení do malých rozměrů. Díky tomu vzniká možnost montáže schodů do konstrukce s malými rozměry otvorů. 
Stahovací systém kovového schodiště a zajištění otevřeného poklopu zaručují snadnou a bezpečnou obsluhu. Stupně schodiště mají protiskluzové drážky pro bezpečnost používaní. Obvodové těsnění umístěné ve spodní části rámu schodů zajišťuje dobré těsnící vlastnosti.
Součástí výbavy schodů jsou montážní úhelníky pro snadnou a rychlou montáž, a také kovové ukončovací lišty v bílé barvě. Schody LSZ mají stejnou konstrukci jako schody LST. Kovová ráma integrovaná se skřínkou schodů usnadňuje snadnou montáž, a zároveň stanoví ukončovací prvek. Konstrukce schodů LST a LSZ umožňuje použití schodů pro místností o světle výšce od 250 -280cm. V případě použití dodatečných nástavných dílů LSS (objednávané jsou podle šíře schodů), lze dosáhnout použití schodů do max. výšky místnosti 330 cm ( 2x nástavný díl LSS ).

Součástí schodů je ovládací tyč.

Záruka je 2 roky.

Základní podrobnosti půdních schodů FAKRO LSZ

  • určené hlavně pro malé rozměry stropního otvoru
  • zateplený poklop
  • speciální konstrukce mechanizmu poklopu proti samočinnému zavření
  • jednoduchý způsob rozkládání schodiště
  • protiskluzové stupně schodiště
  • obvodové těsnění umístěné ve vyfrézované části rámu

 Bez názvu_16

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 lsz,lsf,lst          lsz

lst,lsz

lst1

fakro-cmyk

Číslo dva na na světovém trhu s půdními schody a střešními okny. Dále se mezinárodní firma zabývá prodejem jak systémů pro odvod kouře či do plochých střech, tak i světlovodů.