Předokenní roleta DAKEA SHR

Neohodnoceno
Značka: Dakea

Venkovní roleta DAKEA SHR zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti střešního okna. Umožní zcela zatemnit místnost, chrání střešní okno při špatných povětrnostních podmínkách, tlumí venkovní hluk z deště i krupobití a navíc poskytuje obyvatelům soukromí.

DAKEA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 278/C2A 278/C4A 278/F6A 278/M4A 278/M6A 278/M8A 278/S6A Zvolte variantu
9 610,30 Kč / ks 9 702,46 Kč / ks 10 145,12 Kč / ks 10 202,72 Kč / ks 10 449,56 Kč / ks 10 828,05 Kč / ks 11 214,76 Kč / ks od 9 610,30 Kč / ks 7 942,40 Kč bez DPH 8 018,56 Kč bez DPH 8 384,40 Kč bez DPH 8 432 Kč bez DPH 8 636 Kč bez DPH 8 948,80 Kč bez DPH 9 268,40 Kč bez DPH od 7 942,40 Kč bez DPH
Předokenní roleta DAKEA SHR
Neohodnoceno
Značka: Dakea

Pro všechny žaluzie a rolety DAKEA je doprava ZDARMA.

Předokenní roleta DAKEA SHR

Předokenní roleta je špičkový produkt, který dům chrání několika způsoby a spojuje v sobě funkce, jež vlastníci domů vyžadují nejvíce:

  1. zabezpečení
  2. výrazné snížení hluku
  3. ochranu skla před fyzickým poškozením
  4. úplné zatemnění  

 

Předokenní rolety Dakea chrání okno před větvemi stromů ulomenými při bouřkách a ochraňují dům před nezvanými návštěvami, když jsou majitelé na dovolené. Jejich elektrické otevírání umožňuje vlastníkům domu otevřít je, kdykoli potřebují, takže mohou klidně spát, i když sousedé venku pořádají hlučnou oslavu. Předokenní rolety jsou poháněny čtyřstupňovým tubulárním motorem s napětím 24 V. Příslušenství rolety tvoří motor, řídicí jednotka a infračervený dálkový ovladač. Předokenní roleta je opatřena hliníkovými lištami s dvojitou izolací, což zajišťuje zvukovou a tepelnou izolaci na vysoké úrovni. Lišty jsou spojeny gumovými páskami, které prodlužují trvanlivost produktu. Speciální provedení lišt (zahnutý profil) umožňuje navíc v porovnání s jinými podobnými produkty na trhu mimořádně těsné spojení i při vytažení rolety. Střešní okno a předokenní roletu lze snadno ovládat současně. Základní segment je upevněn k okennímu rámu, čímž je současně vyřešena ochrana před sálajícími slunečními paprsky a také větrání. To je jednou z hlavních předností předokenní rolety Dakea. Montáž předokenní rolety je velmi snadná, a to i dodatečně po montáži střešního okna. 

Jak správně vybrat velikost předokenní rolety DAKEA SHR

Všechna střešní okna Dakea mají identifikační štítek s přesnými údaji o typu okna. Každý model se může lišit vzhledem štítku. K objednání doplňku si prosím poznačte typ okna dle návodu(viz níže) a objednávejte stejný rozměr doplňků (bez ohledu na velikost skla):

  • Typ okna                        
  • Velikost okna 
  • Varianta okna
  • Produktový kód

Doprava

Pro všechny rolety a žaluzie DAKEA je doprava ZDARMA.

dakea

V našich výrobních závodech světové úrovně s garantovanou kapacitou, pro něž jsme obdrželi certifikáty ISO, věnujeme maximální pozornost a úsilí tomu, aby dodávali nejlepší možné produkty, od kompletních střešních oken až po ty nejmenší detaily (každý šroubek, výrobní krok i komponent jsou testovány a musí odpovídat nejpřísnějším normám).
Tato úzkostlivá pozornost věnovaná detailům a dlouhodobé zkušenosti představují pro naše zákazníky, kteří od našich produktů očekávají maximální spolehlivost po celou dobu jejich životnosti, zásadní výhodu a jsou zárukou jejich spokojenosti.