Juta Jutafol D 110g STANDARD

Kód: 5795/76
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Juta
19 Kč / ks 15,70 Kč bez DPH
Na objednání
Plocha (m2)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

JUTAFOL D je třívrstvá pojistná hydroizolační fólie.

-je vhodný pro použití jako nekontaktní podstřešní difúzní fólie ve větraných šikmých střešních systémech BEZ bednění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUTAFOL D je třívrstvá pojistná hydroizolační fólie. Skládá se z výztužné mřížky a ze dvou vrstev polyetylenové laminonané mikroperforované fólie. JUTAFOL D je vhodný pro použití jako nekontaktní podstřešní difúzní fólie ve větraných šikmých střešních systémech BEZ bednění. Skladba fólie zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. JUTAFOL D umožňuje odvětrání vodních par z vnitřních prostor budov a zároveň chrání tepelnou izolaci před vlhkostí z deště nebo sněhu v případě protečení střešní krytinou nebo zafoukání. Paropropustnost je zajištěna pomocí mikroperforace.

JUTAFOL D je vhodný pro instalaci v šikmých střešních systémech skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. JUTAFOL D nepodléhá hnilobě, plísni a škůdcům. JUTAFOL D je zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný.

JUTAFOL D SPECIAL má sníženou hořlavost - obsahují samozhášecí činidlo, při hoření neodkapávají. 

Minimální možný sklon střechy je 17°.

 

juta

Historie společnosti JUTA sahá do poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů, a to převážně z juty a lnu. Archivní dokumenty nám dokazují, že české jutařské závody vznikaly již v poslední čtvrtině minulého století, kdy v důsledku krize ve lnářství docházelo ke zpracování jutového vlákna.
Dnes se firma specializuje na geosyntetiku, agrotextilie a na membrány a folie do střešních a fasádních systémů či na umělé trávníky.