Juta Jutafol D 110g STANDARD

Kód: 5795/76
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Juta
19 Kč / ks 15,70 Kč bez DPH
Na objednání
Plocha (m2)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

JUTAFOL D je třívrstvá pojistná hydroizolační fólie.

-je vhodný pro použití jako nekontaktní podstřešní difúzní fólie ve větraných šikmých střešních systémech BEZ bednění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUTAFOL D je třívrstvá pojistná hydroizolační fólie. Skládá se z výztužné mřížky a ze dvou vrstev polyetylenové laminonané mikroperforované fólie. JUTAFOL D je vhodný pro použití jako nekontaktní podstřešní difúzní fólie ve větraných šikmých střešních systémech BEZ bednění. Skladba fólie zajišťuje dobrou vodotěsnost při dešti. JUTAFOL D umožňuje odvětrání vodních par z vnitřních prostor budov a zároveň chrání tepelnou izolaci před vlhkostí z deště nebo sněhu v případě protečení střešní krytinou nebo zafoukání. Paropropustnost je zajištěna pomocí mikroperforace.

JUTAFOL D je vhodný pro instalaci v šikmých střešních systémech skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin. JUTAFOL D nepodléhá hnilobě, plísni a škůdcům. JUTAFOL D je zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný.

JUTAFOL D SPECIAL má sníženou hořlavost - obsahují samozhášecí činidlo, při hoření neodkapávají. 

Minimální možný sklon střechy je 17°.

 

juta

Historie společnosti JUTA sahá do poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů, a to převážně z juty a lnu. Archivní dokumenty nám dokazují, že české jutařské závody vznikaly již v poslední čtvrtině minulého století, kdy v důsledku krize ve lnářství docházelo ke zpracování jutového vlákna.
Dnes se firma specializuje na geosyntetiku, agrotextilie a na membrány a folie do střešních a fasádních systémů či na umělé trávníky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení