Juta Jutafol SP 1

Kód: 1169
Neohodnoceno
Značka: Juta
291,61 Kč / ks 241 Kč bez DPH
Skladem

Oboustranná spojovací páska pro parotěsné spojení parozábrany. Používá se také na horizontální i vertikální spoje střešních fólií nebo na opravy poškozených míst na fólii. Touto páskou lze také dopojit parozábranu k střešnímu oknu, plastu nebo kovu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr pásky: 1mm x 15mm
 
Balení: kotouč 45 m

Počet kotoučků v kartonu: 18ks
 
Aplikační manuál ke stažení zde
 
Před aplikací je nutné, aby bylo slepované místo čisté, osušené a zbavené mastnot. Lepící páska je hygienicky nezávadná a při použití zcela bezpečná.

Oboustranně lepící páska Jutafol SP 01 z butylkaučuku bez armaturypro parotěsné spojení parozábrany. Používá se pro spojování horizontálních i vertikálních spojů jednotlivých pásů podstřešních fólií, popř. pro opravy poškozených míst. Je vhodná i pro parotěsné a vzduchotěsné spojování a napojování parozábran. Slepení zabraňuje případnému vzlínání vody v přesahu mezi fóliemi. Nezabezpečuje pronikání tlakové vody.

Slepované místo musí být suché a zbaveno nečistot, mastnoty, oleje, prachu, tenzidů. Páska se aplikuje mezi dva pásy podstřešní fólie příp. parozábrany. Potom se odstraní krycí prvek pásky a tlakem ruky se přitlačí a přilepí další pás fólie.

Rozměr pásky: 1mm x 15mm x 45bm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pásky
Hmotnost: 0.1 kg

 

juta

Historie společnosti JUTA sahá do poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů, a to převážně z juty a lnu. Archivní dokumenty nám dokazují, že české jutařské závody vznikaly již v poslední čtvrtině minulého století, kdy v důsledku krize ve lnářství docházelo ke zpracování jutového vlákna.
Dnes se firma specializuje na geosyntetiku, agrotextilie a na membrány a folie do střešních a fasádních systémů či na umělé trávníky.