DEN BRAVEN Parotěsná zábrana N 110 Klasik

Kód: 316
Neohodnoceno
Značka: Den Braven
11 Kč / m2 9,09 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Pojistná hydroizolační fólie v odvětrávaných šikmých střešních systémech. Chrání podkrovní prostory pod střechou před prachem, sazemi a slouží jako ochrana před průnikem zbytkové vody do tepelné izolace. Umožňuje propouštět vodní páru a odvětrávat. Uvedená cena platí pro jeden m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEN BRAVEN Parotěsná zábrana N 110

Třívrstvý materiál. Nosnou částí je PE mřížka zajišťující požadovanou pevnost fólie, horní a spodní vrstva polyethylenové fólie zajišťuje hydroizolační schopnost a parotěsnost. Fólie zabraňuje pronikání par, které se vytvořily činností v domě, do střešní konstrukce a tepelné izolace. Zabraňuje kondenzaci vody v izolačních vrstvách, kde chrání střešní konstrukci před ztrátami tepla a netěsnostmi, a tím zvyšuje účinnost. Provedení fólie SPECIÁL je nehořlavé.

Při požadavku na difúzně otevřené fólie a membrány použijte paropropustnou fólii D nebo kontaktní membránu.

Uvedená cena platí pro jeden m2.

Produkt je dotupný pouze po celých baleních- jedno balení obsahuje 75m2-min. objednávka tedy je 75m2. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Parotěsné fólie
Hmotnost: 2 kg

den-bravenogo-DB

Značka, která je předním světovým výrobcem v oblasti tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie.
Ve vlastním testovacím středisku firmy vyvíji a prověřují spolehlivostn svých produktů a vzniká zde snaha o vznik nových progresivních materiálů a moderních technologických mechanizmů.