Elektrické ovládání VELUX

Kód: 217/KUX
Neohodnoceno
Značka: Velux
od 2 894,32 Kč / ks od 2 392 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pokud již máte namontovaná střešní okna VELUX s manuálním ovládáním, můžete je dodatečně vybavit dálkovým elektrickým nebo solárním ovládáním. Doplňkové elektrické vybavení nabízí stejné funkce jako elektricky ovládaná střešní okna Velux INTEGRA.

Detailní informace

Ovládání oken Velux: KMG 100
Na objednání | 217/KMG
3 862,32 Kč / ks
3 192 Kč bez DPH
Ovládání oken Velux: KSX 100
Na objednání | 217/KSX
6 379,12 Kč / ks
5 272 Kč bez DPH
Ovládání oken Velux: KLR 200
Na objednání | 217/KLR2
3 378,32 Kč / ks
2 792 Kč bez DPH
Ovládání oken Velux: KMG 100K
Na objednání | 217/KMG2
3 862,32 Kč / ks
3 192 Kč bez DPH
Ovládání oken Velux: KSX 100K
Na objednání | 217/KSX2
6 379,12 Kč / ks
5 272 Kč bez DPH
Ovládání oken Velux: KUX 110
Na objednání | 217/KUX
2 894,32 Kč / ks
2 392 Kč bez DPH
Ovládání oken Velux: KLF 200
Do 3 prac. dnů | 217/KLF
4 907,76 Kč / ks
4 056 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Elektrické ovládání Velux

Vynikající pro použití elektrického ovládání u dříve instalovaných střešních oken Velux. Vhodné pro nové instalace a výměny střešních oken. Příprava pro snadné připojení elektricky ovládaných předokenních rolet, vnitřních dekorativních a zastiňovacích dopňků a osvětlovacích těles do okenních rámů. Velux nabízí hned několik možností ovládacích prvků a motorických jednotek. 

Elektrické ovládání pro předchozí generace (rozdíl je v označení nových generací písmenem K např. Velux GGL MK06)

Velux KMX 100 - Ovládací systém Velux KMX 100 je pro střešní okna Velux GGL/GGU - motor a další 2 další eletrické prvky.Adaptace manuálně ovládaného okna na elektrické ovládání s možností naprogramování a možností připojení elektricky ovládaných dopňků. Velká výhoda KMX 100 je možnost připojení jednoho venkovního a jedno vnitřního dopňku. Pouze pro střešní okna Velux GGL/GGU. Systém se skládá z motorické jednotky, dešťového senzoru, napájení a dálkového ovladače. k systému je možno napojit další dva elektrické prvky (motorickou jednotku okna nebo elektrické zastiňovací dopňky). 

Velux KMG 100 - Motorická jednotka pro okna Velux GGL/GGU. Adaptace manuálně ovládaného okna na elektrické ovládání. Jednoduché řešené pro otvírání a zavírání střešního okna. Nutno dopnit ovládacím systémem Velux KUX 100. 

Velux KSX 100 - Ovládací systém pro adaptaci střešních oken Velux GGL/GGU na solárně ovládaná střešní okna s možností naprogramování. Střešní okno po instalaci systému KSX 100  má stejné funkce jako střešní okna SOLAR. Součástí balení ovládacího systému je také dešťový senzor pro automatické uzavření střešního okna v případě deště.

Elektrické ovládání pro předchozí a nové generace

Velux KUX 100 - Ovládací systém pro jeden prvek. Osazení elektricky ovládaného venkovního nebo vnitřního doplňku na manuálně ovládané okno. Velmi jednoduché řešení pro stahování a vytahování doplňků. Součásti balení Velux KUX 100 je i dálkový ovladač bez možností programování. Tento ovladač umožňuje ovládání více doplňků napojených na jednotlivé řídící jednotky najednou. 

Velux KLR 100 - Inteligentní radio-frekvenční dálkový ovladač. Ovladač KLR 100 umožňuje ovládání sestav střešních oken vybavených elektricky nebo solárně ovládanými motory a dopňky pro stávající generaci oken. Velká výhoda ovladače je možnost vytvářéní a ovládání skupin výrobků a jejich hromadné i jednotlivé programování.  Pořízení ovladače KLR 100 je komfortní řešení nahrazující jednoduché ovladače dodávané s řídícími jednotkami KUX 100 a solárně ovládanými doplňky. 

Velux KLR 200 - Chytrý dotykový ovladač pro střešní okna Velux. Ovladač KLR 200 umožňuje ovládání sestav střešních oken vybavených elektricky nebo solárně ovládanými motory a dopňky pro stávající generaci oken. Velká výhoda ovladače je možnost vytváření a ovládání skupin výrobků a jejich hromadné i jednotlivé ovládání. Ovladač Velux KLR 200 nabízí intuitivní a moderní uživatelské rozhraní pro ovládání oken.

Velux KLF 100 - Rozhraní (interface)

Velux KRX 100 - Jednotka pro řízení vnitřního klimatu Velux INTEGRA active. Pomocí jednotky KRX 100 je zajištěn optimální tepelný komfort po celý rok díky automatizovanému řízení vnitřního a venkovního stínění. Balení jednotky obsahuje řídící jednotku zastiňovacích doplňků pro instalaci na stěnu, adaptér, bezdrátové sluneční a teplotní čidlo. 

Elektrické ovládání pro nové generace (rozdíl je v označení nových generací písmenem K např. Velux GGL MK06).

Velux KMG 100K - Motorická jednotka pro střešní okna nové generace Velux GZL/GLL/GLU/GGL/GGU. Adaptace manuálně ovládaného okna na elektrické ovládání. Jednoduché řešené pro otvírání a zavírání střešního okna. Nutno dopnit ovládacím systémem Velux KUX 100. 

Velux KSX 100K - Ovládácí systém pro adaptaci střešních oken nové generace Velux GZL/GLL/GLU/GGL/GGU na solárně ovládaná okna s  možností naprogramování. Střešní okno po instalaci systému KSX 100K  má stejné funkce jako střešní okna SOLAR. Součástí balení ovládacího systému je také dešťový senzor pro automatické uzavření střešního okna v případě deště.

 

velux

 

Již 75 letou tradicí se pyšní dánský výrobce střešních oken na manuální, dálkové ovládání s elektrickým či solárním pohonem, dále pak světlovodů, světlíků, střešních výlezů či střešních balkónů a montážních výrobků pro výše zmíněné.
Ke svým produktům vyrábí i další doplňky - nejrůznější druhy venkovních a vnitřních rolet či markýz.