DAKEA UCX

Neohodnoceno
Značka: Dakea

Systém lemování Dakea UCX Combi nabízí bezpočet kombinací k dosažení velkolepého efektu.

DAKEA
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 273/C2A 273/C4A 273/F4A 273/F6A 273/M4A 273/M6A 273/M8A 273/M10 273/P6A 273/S6A 273/S8A 273/U4A 273/U8A Zvolte variantu
1,15 Kč / ks 0,95 Kč bez DPH
DAKEA UCX
Neohodnoceno
Značka: Dakea

Pro všechny lemování DAKEA je doprava ZDARMA.

DAKEA UCX Combi

Je přizpůsobitelný a snadno použitelný, protože umožňuje sestavit si vlastní řešení ve 3 jednoduchých krocích pomocí interaktivního nástroje pro sestavení systému Combi.

Systém lemování Dakea UCX Combi je vhodný pro střešní tašky (16–120 mm), ploché krytiny a tašky s vysokým profilem. 

Před jeho montáží je nutné zvážit dva důležité faktory:

  1. Vzdálenost mezi okny
  2. Rozměr trámů

Způsob měření je uveden v nástroji pro sestavení systému Combi

Systém se skládá ze 7 základních součástí (krabic), které umožňují montáž požadované kombinace – od dvou či více oken vedle sebe po 2 okna nad sebou.

Výsledná cena se odvíjí od rozteče a skladby jednotlivých sestav- neváhejte nás kontaktovat (sekce kontakty).

ucx

 

ucx2

dakea

V našich výrobních závodech světové úrovně s garantovanou kapacitou, pro něž jsme obdrželi certifikáty ISO, věnujeme maximální pozornost a úsilí tomu, aby dodávali nejlepší možné produkty, od kompletních střešních oken až po ty nejmenší detaily (každý šroubek, výrobní krok i komponent jsou testovány a musí odpovídat nejpřísnějším normám).
Tato úzkostlivá pozornost věnovaná detailům a dlouhodobé zkušenosti představují pro naše zákazníky, kteří od našich produktů očekávají maximální spolehlivost po celou dobu jejich životnosti, zásadní výhodu a jsou zárukou jejich spokojenosti.