Polyethylenová drenážní trubka flexibilní

Kód: 2710/161 2710/81 2710/162 2710/163 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Gutta
75,02 Kč / bm 30,25 Kč / bm 38,72 Kč / bm 107,69 Kč / bm od 30,25 Kč / bm 62 Kč bez DPH 25 Kč bez DPH 32 Kč bez DPH 89 Kč bez DPH od 25 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů Do 3 prac. dnů 10 - 20 pracovních dní 10 - 20 pracovních dní Zvolte variantu
Průměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ohebná trubka z PE s vlnitou děrovanou stěnou. Spolu s nopovými fóliemi Guttabeta a geotextiliemi Guttatex zajistí drenážní trubka dokonalé odvodnění vaší stavby či pozemku.

Obsah balení 50 m

Barva černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polyethylenová drenážní trubka (flexibilní)


Celoperforovaná drenážní trubka z polyethylenu je nezbytnou součástí drenážních systémů. Používá se k odvodnění stavebních pozemků, užitných ploch, k odvodu spodní vody, drenážím v zemědělství, při stavbě cest, výstavbě sportovišť, tvorbě zahrad atd. Tato ohebná drenážní trubka (lidově „husí krk“) má nízkou hmotnost, dlouhou životnost a vysokou odolnost proti běžným chemikáliím vyskytujícím se v zeminách, též proti vodám zasakovaným např. ze septiků apod. Drenážní trubka se díky vlnovcové konstrukci vyznačuje vysokou ohebností a zároveň dobrou tlakovou a tahovou odolností. Pravidelné děrování pro vstup vody je umístěno na spodní části vln a drenážní trubka je tím relativně chráněna před zanesením zeminou, přesto je vhodná kombinace s geotextílií. Dodáváno ve smotcích po 50 m.

  • Nízká hmotnost - manipulace bez zvedacích zařízení
  • Odolnost proti běžným chemikáliím
  • Vysoká životnost
  • Výborná ohebnost – malý poloměr ohybu
  • Dobrá tlaková a tahová odolnost
  • Dokonale umístěná perforace
  • Neškodí životnímu prostředí

 

Technické parametry:

PE Drenážní trubka DN 
materiál polyethylen
šířka otvoru 1,2 - 1,6 mm
délka 50 m
perforace (otvory ve stěně) ano

logo

GUTTA ČR - Praha spol. s r.o. je dceřinou společností koncernu GUTTA HOLDING, který je tradičním dodavatelem střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu.