Juta jutadach 115

Neohodnoceno
Značka: Juta

Podstřešní fólie Jutadach 115 k ochraně půdních prostor a tepelných izolací. Fólie Jutadach 115 jako dotyková kontaktní podstřešní difúzní membrána tepelných izolací.

Dostupnost Skladem
Kód: 1934
29,90 Kč / m2 24,71 Kč bez DPH
Juta jutadach 115
Neohodnoceno
Značka: Juta

Difúzní dotyková fólie Jutadach 115 Ikona JUTA

Jutadach 135

Vysoce difúzní třívrstvá pojistná hydroizolační membrána Jutadach 115 se skládá se z difúzního filmu a dvou vrstev netkané polypropylenové textilie. Skladba membrány zajišťuje vodotěsnost při dešti, odvádí vodní páry z konstrukce ven, vytváří uzavřený systém pro tepelnou izolaci, která je chráněná před zafoukalým deštěm, sněhem, prachem při extrémním počasí. 

Použití membrány Jutadach 115

Střešní fólii Jutach 115 je možné použít pro většinu šikmých střech jako universální kontaktní nebo nekontaktní podstřešní difúzní membránu přímo na tepelnou izolaci bez větrací mezery. Membrána Jutadach 115 může být používána také u provětrávaných fasádních konstrukcí bez přímého vlivu UV záření. Extrémně vysoká paropropustnost udržuje střešní konstrukci suchou a odvětranou při každém počasí. Střešní fólie Jutadach 115 nepodléhá hnilobě, plísním ani škůdcům, je zdravotně nezávadná. Minimální možný sklon střechy je 17°. Membrána je vhodná pro instalaci skládaných pálených, betonových, vláknocementových, keramických a břidlicových krytin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Difúzní fólie
Hmotnost: 0.115 kg

Juta aplikační video

 

juta

Historie společnosti JUTA sahá do poloviny 19. století, kdy továrny v soukromém vlastnictví vyráběly příze, tkaniny, pytle, vázací motouzy a lana z přírodních materiálů, a to převážně z juty a lnu. Archivní dokumenty nám dokazují, že české jutařské závody vznikaly již v poslední čtvrtině minulého století, kdy v důsledku krize ve lnářství docházelo ke zpracování jutového vlákna.
Dnes se firma specializuje na geosyntetiku, agrotextilie a na membrány a folie do střešních a fasádních systémů či na umělé trávníky.