DEN BRAVEN kontaktní membrána 135g

Kód: 318
Neohodnoceno
Značka: Den Braven
23,10 Kč / m2 19,09 Kč bez DPH
Do 3 prac. dnů

Podstřešní membrána sloužící k ochraně podstřešních konstrukcí, tepelných izolací a podstřešních prostor před vlhkostí z deště a sněhu, před prachem a sazemi a před nepříznivými účinky větru. Současně umožňuje, díky své struktuře, propouštět vodní páru a maximálně tak odvětrat vodní páry z vnitřního prostoru budovy. Je určena pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané nebo nevětrané, pobité i nepobité), lze aplikovat přímo na chemicky ošetřené střešní konstrukce. Uvedená cena platí pro jeden m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEN BRAVEN kontaktní membrána 135g

Třívrstvý materiál vyrobený z PP-PE-PP. Podstřešní membrána sloužící k ochraně podstřešních konstrukcí, tepelných izolací a podstřešních prostor před vlhkostí z deště a sněhu, před prachem a sazemi a před nepříznivými účinky větru. Současně umožňuje, díky své struktuře, propouštět vodní páru a maximálně tak odvětrat vodní páry z vnitřního prostoru budovy. Je určena pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané nebo nevětrané, pobité i nepobité), lze aplikovat přímo na chemicky ošetřené střešní konstrukce.

Uvedená cena platí pro jeden m2.

Vlastnosti

  • vysoká pevnost a paropropustnost
  • pro všechny šikmé střešní konstrukce (větrané nebo nevětrané, pobité i nepobité)
  • lze aplikovat přímo na chemicky ošetřené střešní konstrukce
  • ideální větrozábrana, není vhodná pod plechové střechy bez systému větrání

 

Produkt je dotupný pouze po celých baleních- jedno balení obsahuje 75m2- min. objednávka tedy je 75m2. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Difúzní fólie
Hmotnost: 2 kg

den-bravenogo-DB

Značka, která je předním světovým výrobcem v oblasti tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie.
Ve vlastním testovacím středisku firmy vyvíji a prověřují spolehlivostn svých produktů a vzniká zde snaha o vznik nových progresivních materiálů a moderních technologických mechanizmů.